8. JUUNI

16.00 Festivali passiga osalejate saabumine
19.00 Muusikud ja laulikud Suures Kojas
21.00 Avatud kõik saunad

 

9. JUUNI

09.00 Festivali sissepääs avatud
10.00 Festivali avamine Suure Koja ees

SUURE KOJA PLATS
11.00 Õpituba Metsatoit– kogunemine, jalutus metsa / Asso Kommer
12.00 Lastematk– kogunemine, jalutus metsa / Markko Lember
14.00 Loeng Metsavennad– kogunemine, jalutus metsa – inglise keeles / Martin Andreller
16.00 Õpituba Metsatoit– kogunemine, jalutus metsa / Asso Kommer
16.30 Loeng Metsavennad– kogunemine, jalutus metsa – eesti keeles / Martin Andreller
17.00 Lastematk– kogunemine, jalutus metsa / Markko Lember

SUUR KODA
10.30 Loeng Ilmaended – inglise keeles / Reet Hiiemäe
11.30 Õpituba Lõkkeleib – inglise keeles / Mikko Kettunen
11.30 Õpituba Lõkkekalad  / Marek Nisuma
13.00 LüüTürrkontsert
14.00 Loeng Ilmaended – eesti keeles / Reet Hiiemäe
15.00 Õpituba Lõkkeleib – inglise keeles / Mikko Kettunen
15.00 Õpituba Lõkkekalad  / Marek Nisuma
16.00 Loeng Metsarahva kriisipsühholoogia – inglise keeles / Reet Hiiemäe
17.00 Loeng Metsarahva kriisipsühholoogia – eesti keeles / Reet Hiiemäe
18.00 Loeng Muistsed loitsud – eesti keeles / Reet Hiiemäe

SUUR PAARGU 1
11.00 Õpituba Rasvaseep / Kairi Orav
15.00 Õpituba Tuhaseep / Kristjan Pütsep
16.00 Õpituba Tökatisalv / Erki Vaikre
17.00 Õpituba Saunakool / Erki Vaikre

SUUR PAARGU 2
10.00 – 19.00 Näitus ja õpituba Tööriistahooldus / Peeter Kivimäe
12.00 Õpituba Lõkkesepis / Toomas Tõnisson
16.00 Õpituba Õllepruul / Tõnu Lepp

SAAREKE
10.00 – 19.00 Õpituba Nahatööd / Egge Edussaar-Harak
10.00 – 19.00 Õpituba Ajalooline nahapark / Tuuli Jõesaar
10.00 – 19.00 Õpituba Iidsed kudumid / Nele Dammann, Riste Riiel
10.00 – 19.00 Õpituba Villa- ja linatööd / Liis Burk, Margit Pensa, Mairi Pärn
10.00 – 19.00 Õpituba Luutööd / Silja Reemet

TIPITELGID
11.00 Õpituba Iidne kütt / Hannes Aus
11.00 Õpituba Tuletegemine / Roland Burk
12.00 Õpituba Tohutööd / Imbi Rattasepp
12.00 Õpituba Puhas vesi / Kristjan Prii
12.30 Õpituba Destilleerimine / Igor Molodan

13.00 – 16.00 Õpituba Lusikakoda / Marek Kikas
16.00 Õpituba Tohutööd / Imbi Rattasepp
16.00 Õpituba Tuletegemine / Roland Burk

JÕEKÄÄR
10.00 – 19.00 Õpituba Soomaak / Karmo Kiivit
11.00 Õpituba Tökatipõletus /  Andres Rattasepp

VÄIKE KODA
10.30 Õpituba Ravitaimed / Katrin Talu
12.00 Õpituba Paberikoda / Tallinna Paber/Labora
14.00 Õpituba Looduslik tint / Tallinna Paber/Labora
16.00 Õpituba Ruunimärgid / Päivi-Pääsu Kreutzwald Prii
17.00 Õpituba Ravitaimed / Katrin Talu

MAAKODA
11.00 Õpituba Rasvaküünlad / Liis Burk
13.00 Õpituba Veesõidukid / Mart Reimann
16.00 Õpituba Veesõidukid / Mart Reimann

MÜÜGIALA
10.00 – 19.00 Eesti Rahva Muuseumi õpituba Rahvuslikud mänguasjad / Eesti Rahva Muuseum
10.00 – 19.00 Õpituba Nõiatrumm ja vile / Flutemakers
13.00 Loeng Maailma koristuspäev / Teeme Ära sihtasutus
15.00 Õpituba Ummiknõud / Aare Rätsep

SUITSUKODA
12.00 – 15.00 
Õpituba Suitsukoda / Roland Burk

KAASIK
11.00 
Õpituba Ripplaager / Marko Habicht
14.00 
Õpituba Ripplaager / Marko Habicht

PLATS
10.00 – 19.00 
Näitus/tutvustus Metsamasinad / Urmas Valgma, Jüri Gulbis

19.00 Muusikud ja laulikud Suures Kojas
21.00 Avatud kõik saunad

 

10. JUUNI

09.00 Festivali sissepääs avatud

SUURE KOJA PLATS
11.00 Õpituba Metsatoit – kogunemine, jalutus metsa / Asso Kommer
12.00 Lastematk – kogunemine, jalutus metsa / Markko Lember
16.00 Õpituba Metsatoit – kogunemine, jalutus metsa / Asso Kommer
17.00 Lastematk – kogunemine, jalutus metsa / Markko Lember

SUUR KODA
11.00 Õpituba Lõkkeleib – inglise keeles /  Mikko Kettunen
11.00 Õpituba Lõkkekalad  / Marek Nisuma
13.00 Loeng-vestlus Üleelamisõppe sünd  – inglise keeles / Harry Sepp
14.00 Loeng-vestlus Üleelamisõppe sünd – eesti keeles / Harry Sepp
15.00 Õpituba Lõkkeleib – inglise keeles / Mikko Kettunen
15.00 Õpituba Lõkkekalad  / läbiviija: Marek Nisuma

SUUR PAARGU 1
11.00 Õpituba Rasvaseep / Kairi Orav
15.00 Õpituba Tuhaseep / Kristjan Pütsep
16.00 Õpituba Tökatisalv / Erki Vaikre
17.00 Õpituba Saunakool / Erki Vaikre

SUUR PAARGU 2
10.00 – 19.00 Näitus ja õpituba Tööriistahooldus / Peeter Kivimäe
12.00 Õpituba Lõkkesepis / Toomas Tõnisson
16.00 Õpituba Õllepruul / Tõnu Lepp

SAAREKE
10.00 – 19.00 Õpituba Nahatööd / Egge Edussaar-Harak
10.00 – 19.00 Õpituba Ajalooline nahapark / Tuuli Jõesaar
10.00 – 19.00 Õpituba Iidsed kudumid / Nele Dammann, Riste Riiel
10.00 – 19.00 Õpituba Villa- ja linatööd / Liis Burk, Margit Pensa, Mairi Pärn
10.00 – 19.00 Õpituba Luutööd / Silja Reemet

TIPITELGID
11.00 Õpituba Iidne kütt / läbiviija: Hannes Aus
11.00 Õpituba Tuletegemine / Roland Burk
12.00 Õpituba Tohutööd / Imbi Rattasepp
12.00 Õpituba Puhas vesi / Kristjan Prii
12.30 Õpituba Destilleerimine / Igor Molodan

13.00 – 16.00 Õpituba Lusikakoda / Marek Kikas
16.00 Õpituba Tohutööd / Imbi Rattasepp
16.00 Õpituba Tuletegemine Roland Burk

JÕEKÄÄR
10.00 – 19.00Õpituba Soomaak / Karmo Kiivit
11.00Õpituba Tökatipõletus / Andres Rattasepp

VÄIKE KODA
10.30 Õpituba Ravitaimed / Katrin Talu
12.00 Õpituba Paberikoda / Tallinna Paber/Labora
14.00 Õpituba Looduslik tint / Tallinna Paber/Labora
16.00 Õpituba Ruunimärgid / Päivi-Pääsu Kreutzwald Prii
17.00 Õpituba Ravitaimed / Katrin Talu

MAAKODA
11.00 Õpituba Rasvaküünlad / Liis Burk
13.00 Õpituba Veesõidukid / Mart Reimann
16.00 Õpituba Veesõidukid / Mart Reimann

TIIR
10.00 – 19.00Vibutiir / Kullametsa viburada

MÜÜGIALA
13.00 Loeng Maailma koristuspäev / Teeme Ära sihtasutus
15.00 
Õpituba Ummiknõud /  Aare Rätsep

KAASIK
11.00 
Õpituba Ripplaager / Marko Habicht
14.00 
Õpituba Ripplaager / Marko Habicht

PLATS
10.00 – 19.00 
Näitus/tutvustus Metsamasinad / Urmas Valgma, Jüri Gulbis

18.15 Festivali lõpetamine Suure Koja ees
20.00 Festivaliala sulgemine

Tutvu õpitubadega SIIN

 

* Korraldaja jätab endale õiguse teha kavas muudatusi