Õhtune aeg on sisustatud rahvusliku muusikaga Raudsilla Suures Kojas, mis mahutab 200 inimest istuma ja 500 inimest püsti seisma. Siin on meil esinejateks:
 
 

Mitmikanne Leanne Barbo (torupill, kannel, viiul, laul, mängud)

 

Meestelaulurühm “LüüTürr” (mitmehäälne saateta koorilaul)

 

Kooslauljad “Pärimuslaulu Seltsing” (ajalooline rahvalaul)

 

Muusikat jagub aga ka päeva ajaks koolituste juurde, kus esinevad jooksvalt: noor lõõtsapoiss Tormi Rattasepp, mitte nii noor akordionimängija Kristjan Pütsep ja mitmed teised üllatajad.

* Kava täieneb jooksvalt
 

Saunad

Kõikidele osalejatele on õhtusel ajal avatud niisama proovimiseks ja Saunakoolis õpitu kinnistamiseks neli sauna:
1) Raudsilla Maasaun on iidse koobas-sauna järeltulija, mis mahutab kümneid saunalisi. Seal sees on mahe maaniiske ja pehme leil, keskel asub suur bassein turbarabadest lähtuva pruunika raviveega. Saun asub alati jaheda veega Pärlijõe kõrval.
2) Raudsilla saunakoda on arvatavalt vanima Soome-sugu rahvaste saunaehitise otsene järeltuliija. Püstkotta rajatud sauna mahub paarkümmend inimest nautima maasaunast kuivematm, aga väga õhurikast leili. Saun on Pärlijõe kaldal.
3) Saunatünn asub saunakoja läheduses. Selle vesi on just täpselt ilmale sobivalt köetud ja see on mõnusaks vahepalaks saunaleili ja jõekülma vahele.
4) Kuusalu Autobaasi saunaauto on ehitatud legendaarse Nõukogude armee maastikuveoka GAZ-63 põhjale ning on seetõttu võimeline liikuma kasvõi soodesse leilirõõmu pakkuma. Siinne leiliruum on väiksem, kaheksakohaline, kuid kuuma leili tõttu, siin liialt pikalt ei püsita.