Õhtune aeg on sisustatud mõnusa muusikaga Raudsilla Suures Kojas, mis mahutab 200 inimest istuma ja 500 inimest püsti seisma. Samuti on kõikidele osalejatele õhtusel ajal avatud ka saunad.
Muusikute nimekiri täieneb jooksvalt.
 
   

MUUSIKUD

UNTSAKAD

15. juuni, LAUPÄEV

Suurepäraste Untsakate täispikk kontsert toimub Raudsilla suures püstkojas laupäeval, 15. juuni õhtul.
 
Margus Põldsepp – lõõtsad, laul
Jaanus Jantson – kitarr, laul
Marek Rätsepp – basskitarr, laul
Jaanus Põlder – mandoliin, laul
Ilmar Kald – viiul, laul
Tauno Uibo – helivõlur

LÜÜ-TÜRR

14.-15. juuni, REEDE, LAUPÄEV

Arhailise meestelaulu ansamblile Lüü-Türr on südamelähedane regilaul. Lauldakse põhiliselt regilaule Põhja-Eestist, Lääne-Eestist ja Lõuna-Eestist, aga ka uuemaid rahvalaule ja lorilaule üle kogu Eesti.
 
LÜÜ-TÜRR:
Tiit Saare, Jako Reinaste, Kalmer Kaasiku, Jaan Palu, Alari Kruusvall, Andrus Rähni, Olev Rähni, Jürnas Rähni, Guido Liiskmann, Tiit Reeder, Tauno Nava, Erik Sikk

JOHANNA RANDMANN

14. juuni, REEDE

Johanna on andekas laulja-laulukirjutaja, kes mängib oma muusikat koos lahutamatu kaaslase – kitarriga!

Johanna esineb reedel, 14. juunil Raudilla Suures Kojas.


 

KINO

Eesti loodusfilm “TUULTE TAHUTUD MAA”

15. juuni, LAUPÄEV

“Tuulte tahutud maa” on film Eestimaa metsikust ja ürgsest loodusest, kus vaataja ees avanevad meie kodumaa eriilmelised maastikud koos metsloomade ja tuhandete läbirändavate lindudega.
 
Filmi juhatab sisse kohtumine filmi autori Joosep Matjusega.


 

SAUNAD


SAUNAKODA

on arvatavalt vanima Soome-sugu rahvaste saunaehitise otsene järeltuliija. Püstkotta rajatud sauna mahub paarkümmend inimest nautima maasaunast kuivematm, aga väga õhurikast leili. Saun on Pärlijõe kaldal.

MAASAUN

on iidse koobas-sauna järeltulija, mis mahutab kümneid saunalisi. Seal sees on mahe maaniiske ja pehme leil, keskel asub suur bassein turbarabadest lähtuva pruunika raviveega. Saun asub alati jaheda veega Pärlijõe kõrval.

SAUNATÜNN

asub saunakoja läheduses. Selle vesi on just täpselt ilmale sobivalt köetud ja see on mõnusaks vahepalaks saunaleili ja jõekülma vahele.

KUUSALU AUTOBAASI SAUNAAUTO

on ehitatud legendaarse Nõukogude armee maastikuveoka GAZ-63 põhjale ning on seetõttu võimeline liikuma kasvõi soodesse leilirõõmu pakkuma. Siinne leiliruum on väiksem, kaheksakohaline, kuid kuuma leili tõttu, siin liialt pikalt ei püsita.