Bushcraft Festivalil toimuvad õpitoad, millest kõik festivalil osalejad osa saavad võtta.
 
– soovitame ka lastele
 
– materjal tasu eest
 

Tuletegemine I – kasetohu ja tulepulgaga tule süütamine

Läbiviija: ​​Janne Loite

Perega Looduses

Tuletegemine II – tulevibu jm looduslikud tulevahendid

Läbiviija: Alvar Sõmer

Perega Looduses

Tuletegemine III – tuletegemine koduse varustusega

Läbiviija: ​​Mihkel Ivanov

MTÜ Estlander

Ellujäämine looduses – esmaabi

Läbiviija: ​​Marek Kikas

MTÜ Estlander

Ellujäämine looduses – toit

Läbiviija: Asso Kommer

Lõkkel leibade valmistamine

Läbiviija: ​​​Kristjan Pütsep

MTÜ Estlander

Ühepuulootsiku valmistamine

Läbiviijad: Jaan Kreedo, Indrek Vainu

Grööni süsta valmistamine

Läbiviija: Jevgeni Dernovoi

ManitoQ - Surf and Snow outdoor

Kalavõrgu kudumine sõlmedega

Läbiviija: ​​Maret Sikstus

Käepärased ja ajaloolised kalastusvahendid

Läbiviija: ​​Mihkel Ivanov

MTÜ Estlander

Lõkkekalad

Läbiviija: ​​Marek Nisuma

MTÜ Estlander

Ummisnõude valmistamine

Läbiviija: Aare Orav

Muinasrätsep

Ravitaimede õpituba ja raviteed

Läbiviija: ​Katrin Talu

MTÜ Estlander

Taimne toit metsast

Läbiviija: Ethel Elor

Pannilabida valmistamine

Läbiviija: ​​Marek Kikas

MTÜ Estlander

Puulusika valmistamine ja muud noatööd

Läbiviija: ​​Meelis Kihulane

Lõksud ja püünised

Läbiviija: Hannes Aus

Linnu töötlemine

Läbiviija: ​​​Tõnu Lepp

MTÜ Estlander

Väikeuluki töötlemine

Läbiviija: ​​​Roland Burk

Lahemaa Pärimuskoda

Suitsutamine püstkojas

Läbiviija: ​​Roland Burk

Lahemaa Pärimuskoda

Köiepääste tehnikad

Läbiviija: Lars Nyhuus Henriksen

Team-nord.dk

Kompassi kasutamise algõpe

Läbiviija: Lars Nyhuus Henriksen

Team-nord.dk

Käepäraste vilede valmistamine

Läbiviija: ​​Aleksandra Kogermann

MTÜ Estlander

Alaska räätsade valmistamine

Läbiviija: ​​​Edgars Andersons-Safronovs

Baltic Snowshoes

Lõkkesepis

Läbiviijad: ​​Toomas Tõnisson, Andres Lääne

MTÜ Estlander

Naela sepistamine väliääsil

Läbiviija: ​​​Risto Siil

Metsahansu Sepipada

Ehtesepis

Läbiviija: ​​Toomas Mägi

Murueit OÜ

Nahast plätude valmistamine

Läbiviijad: ​Kristian Vaarpuu, Ülle Ottokar

Nahatööd

Läbiviija: Egge Edussaar-Harak

Ravencraft

Nahatööd

Läbiviijad: Hazgal, Krislyn Derkun

Wanakuramuse nahakamber

Naha parkimine looduslike vahenditega

Läbiviijad: ​​​Oliver Ülenurm, Tuuli Jõesaar

Parmu Ökoküla

Luunõela valmistamine

Läbiviija: Egge Edussaar-Harak

Ravencrafts

Tökati valmistamine

Läbiviija: Andres Rattasepp

Parmu Ökoküla

Loodusliku haavasalvi valmistamine

Läbiviija: Andres Rattasepp

Parmu Ökoküla

Saapamäärde valmistamine

Läbiviija: Andres Rattasepp

Parmu Ökoküla

Taimedega värvimine

Läbiviija: ​​​Reet Randoja

Ketruse töötuba

Läbiviija: ​​Mairi Pärn

OÜ Musträhn

Viltimine

Läbiviija: ​Katti Muru

Murueit OÜ

Nõeltehnika

Läbiviija: ​​Viivika Riiel

Rasvaseep

Läbiviija: Kairi Orav

Muinasrätsep

Tuhaseebi valmistamine

Läbiviija: Romas Javoiš

MTÜ Estlander

Tökatiseebi valmistamine

Läbiviija: ​​Ülo Haljasorg

Parmu Ökoküla

Looduslikud pesemisvahendid ja saunamassaaž

Läbiviija: ​​Liga Krumina Krigere

Perma Culture Latvia

Saunavihtade valmistamine

Läbiviija: Alar Krautman

Saunakool ja praktika

Läbiviija: Alar Krautman

Looduslik tint

Läbiviija: ​​Anatoli Ljutjuk

UKK Labora

Sulega kirjutamine

Läbiviija: ​​Anu Karjatse

UKK Labora

Paberi valmistamine

Läbiviija: ​​Bogdan Ljutjuk

UKK Labora

Puust mänguasjad

Läbiviijad: ​​Anti Lillak, Liisi Jääts, Ave Kikas

Eesti Rahva Muuseum

Paela punumise erinevad viisid

Läbiviija: Ave Kikas

Eesti Rahva Muuseum

Käepärastest vahenditest nööri punumine

Läbiviija: ​​Kristjan Pütsep

MTÜ Estlander

Taku valmistamine

Läbiviija: ​​Margit Pensa

Viljakohvi tegemine

Läbiviija: ​​Maret Sikstus

Ruunikiri ja peremärgid

Läbiviija: ​​​Päivi Kreutzwald-Prii

MTÜ Estlander

Kasetohust esemete valmistamine

Läbiviija: ​​​Imbi Rattasepp

Parmu Ökoküla

Unepüüdjate valmistamine

Läbiviijad: ​​​Merike ja Leinard Uuetoa

Parmu Ökoküla

Ajalooline õlle pruulimine

Läbiviija: ​​Tõnu Lepp

MTÜ Estlander

Luutööd

Läbiviija: ​​Monika Hint

Koordikamber

Vöö kudumine

Läbiviija: Clare Anderson-Safronova

Harvest Looms

Kanga vahatamine

Läbiviija: ​​Maret Sikstus

Savipliit ja rakett-ahi

Läbiviija: ​​Thomas Krueger

Perma Culture Latvia

Koobas-onni rajamine

Läbiviija: Thomas Krueger

Perma Culture Latvia

Regilaulu koolitus

Läbiviija: ​​Anna Vainu

 

 

 

 

 

* Korraldaja jätab endale õiguse teha kavas muudatusi